O ELKOVA

Jsme profesionálové s 20-ti letou praxí.

Zajišťujeme veškeré elektroinstalační práce (silnoproudá i slaboproudá elektroinstalace.) a servis. Nabízíme komplexní práce v bytových, průmyslových, i jinak komerčně využívaných objektech.

Elektroinstalace

Daří se nám úspěšně rozvíjet škálu nabízených služeb a produktů. Neustále se snažíme zlepšovat, což pocítí nejen noví, ale i naši stávající klienti. Spokojenost všech našich zákazníků je hlavním cílem naší práce a nejdůležitějším měřítkem úspěchu. Poskytujeme komplexní záruční, pozáruční a ze zákona daný servis. Ten Vám zaručí, že budete moct být klidní po celou dobu spolupráce. Jsme rádi, že se na nás naši klienti mohou plně spolehnout. Rychlost dodání a realizace zakázky, stejně jako kvalita objednaného zboží a služeb z nás dělají partnera, se kterým budete chtít spolupracovat.

Pro koho pracujeme

K tomu, abychom mohli tento cíl splnit rozlišujeme tři základní skupiny zákazníků. Toto rozdělení nám umožňuje uplatňovat individuální přístup k řešení Vašich přání.


Domácnosti

Domácnosti

Poté co, společně návažeme kontakt, Vám na základě Vašich přání, a též Vašich možností, pomůžeme vybrat správný produkt, tak aby naplnil Vaše očekávání. Po zaměření Vašich prostor vypracujeme cenovou nabídku kde jsou specifikovány všechny náležitosti( typ produktu, množství, rozměr, cena, doba dodání)potřebné k realizaci.


Firmy - koncoví zákazníci

řadíte - li se mezi firemní klientelu a chcete renovovat svoje obchodní prostory, jste na správném místě neboť není nic jednoduššího. Náš přístup se od přístupu k zákazníkům z řad domácností v podstatě v ničem neliší. Bereme samozřejmě v potaz Vaše provozní podmínky a postupujeme po dohodě tak, aby nebyl Váš obchod nebo výroba nijak výrazně narušen naší činností.


Domácnosti


Domácnosti

Developeři, stavební firmy, státní instituce

Jsme kdykoli připraveni dodat podklady k vámi konaným výběrovým řízením. Zpracujeme kompletní nabídku, na základě vámi dodaných podkladů (plány, výkresy, rozpočet, doba realizace), vhodnou k rozhodnutí výběru firmy. Věříme, že díky našim službám se nám i nadále bude dařit zachovávat přízeň větších klientů jako jsou stavební firmy a státní instituce.